Postýlka v polovině století + 10 dalších velkolepých předmětů školky

Oct 12, 2022 Uncategorized

Jste uprostřed vývoje své školky ve stylu v polovině století? No, už nehledejte, protože jsme zkoumali a také sestavili seznam školských předmětů ideálních pro tento styl v polovině století, pro který byste mohli jít. Od postýlky v polovině století po knihovny a dokonce i změny tabulek máme cokoli, co uspokojí vaše stylové potřeby i sny!

Nyní všichni chápeme, že hledání nejlepšího nábytku a výzdoby pro jakýkoli typ prostoru, který vyvíjíte, může být skličující úkol. Proto doufáme, že tento seznam předmětů ve stylu v polovině století pro vaši školku bude pro vás hodný nástroj na vaší vývojové cestě!

Styl v polovině století je ideální, pokud chcete mít genderově neutrální školku. Počínaje postýlkou ​​v polovině století a přidávání předmětů odtud je fantastický způsob, jak zmapovat vaše stylové plány pro místnost. Chcete-li pomoci na vaší cestě stylu, představte nám 10 velkolepých předmětů pro vaši školku ve stylu v polovině století!

Foto od Rookie Matka Squad’s Ashley Walseman
Postýlka v polovině století: 10 velkolepých předmětů pro vaši školku ve stylu v polovině století

Konvertibilní postýlka v polovině století-West Elm

Tato krásná postýlka v polovině století ve West Elm bude ústředním bodem vaší školky. Tato postýlka je vyrobena z udržitelného pocházejícího dřeva, které je sušeno pro další výdrž s povrchem na bázi vody, aby bylo dítě bezpečné. Tato genderově neutrální postýlka také roste s vaším dítětem, protože se přeměňuje na postel batole, když je váš malý připraven!

Podívejte se na poslední náklady zde!

Změňovací stůl 6-století-West Elm

Teď, když jsem matkou dvou, stále bych o sobě nemyslel na profesionála, ale uvedu, že měnící se stůl je v školce. Změňovací stůl je to, co mi zachránilo velkou bolest zad, když mění mé nejmenší hodiny dne. To znamená, proč nemáte módní změnu stolu!

Tento stolní stůl z 6-století v polovině století v polovině století je krásným doplňkem vaší školky; Obzvláště pokud jste si již koupili postýlku v polovině století, abyste si ji vybrali!

Podívejte se na poslední náklady zde!

Bookrack v polovině století-West Elm & Pottery Barn Kids

Knihy naplnily svou školku, když jsem byl těhotná, a proto jsem absolutně potřeboval stojan knih. Kouzlo o tomto západním Elm & Pottery Barn Kids, stojan v polovině století, je to, že se nevyrábí nejen z pevného eukalyptového dřeva, ale také je jednoduché naskládat, ukládat i promítání všech preferovaných knih vašeho dítěte!

Podívejte se na poslední náklady zde!

Koberec Gradasi Teal Quartz – Ruggable

Každá školka potřebuje koberec, aby mu poskytla teplý vzhled a také pocit, že chcete přivést svůj kojenecký dům. Tento koberec Gradasi Teal Quartz je ideálním způsobem, jak přidat tento pop barev do vaší školky ve stylu středního století. Pro tuto současnou minimalistickou maminku, která chce dokončit jejich stylové vidění, tento koberec dodává, že odlišný styl, který možná hledáte.

Podívejte se na poslední náklady zde!

Show Wood Recliner- West Elm v polovině století

Když se vaše dítě probudí uprostřed noci na krmení v noci, budete vděční, že jste do místnosti přidali ledník nebo kluzák. Nejenže je tento dřevěný křeslo ideální pro školku v polovině století, ale je však také neutrální, aby byl přesunut do jiných místností domu, když vaše dítě vyroste!

Podívejte se na poslední náklady zde!

Nástěnná police v polovině století s knihou Ledge-West Elm & Pottery Barn Kids

Pokud chcete udržet své knihy ve vaší školce výše, bude tato police na zeď s největší pravděpodobností perfektním nákupem. Tato police na zeď z poloviny století s knihou Ledge organizuje vaše milované knihy a může také promítat fotografie vašeho novorozence.

Tato knihovna je také fantastickým způsobem, jak zaujmout oblast zdi a také být zároveň zároveň. Toto je opět ještě jeden genderově neutrální produkt, který lze rychle přesunout do různých místností domu.

Podívejte se na poslední náklady zde!

Slim Panboard v polovině století-West Elm & Pottery Barn Kids

Tento ten, který je ideální pro jakýkoli typ kanceláře, řemeslného prostoru nebo dětského pokoje, zapálí tento inovativní duch pro jakýkoli typ vesmírného obyvatele. Vložičky jsou fantastickým doplňkem dětského prostoru, protože do místnosti nejen přidává osobní dotek, ale také to povzbuzuje děti, aby chtěly prověřit své umění i fotografie na zdi jako vlastní osobní umělecké galerii.

Podívejte se na poslední náklady zde!

Marocká kožená kožená pouf – West Elm

Pro vaše poslední doteky ve vaší školce ve stylu v polovině století, proč nepřidat tento módní marocký kožený pouf od West Elm! Tento kus nejen přidává další sezení do prostoru, který rovněž přichází v mnoha různých barvách, což by mohlo být také ten pop barev do prostoru, který hledáte.

Také vám mohu ze zkušenosti říct, že malé kousky nábytku, jako je tento, jsou ideální pro okamžiky, kdy se chcete zkontrolovat svým dětem v posteli.

Podívejte se na nejnovější náklady hEre!

Přívěsek s jedním bubnem Moira – Wayfair

Dokončete prostředí vaší školky a přidejte tento stylový přívěsek bubnu z Wayfair do místnosti. Toto světlo má nejen moderní zvrat, ale také uvolňuje prostor s krásným stínem.

Mít dobře osvětlený prostor, který není příliš jasný, je v školce důležité. Chcete vidět cokoli, když měníte plenku a také své dítě spát během spánku.

Podívejte se na poslední náklady zde!

Noční stojan v polovině století-West Elm & Pottery Barn Kids

Noční stojan může být takový účelný kus nábytku v školce. To nejenže vytváří fantastickou oblast na ozdobné položky umístění, ale také to může držet všechny náležitosti, které můžete vyžadovat, aby nejlépe vedle své postýlky nebo změnu stolu.

Ať už používáte tento noční stolek k držení kojeneckého oděvu, plenků, burpových látek nebo přikrývek tohoto West Elm, stejně jako Pottery Barn Discoved, je ideální pro přidání do vaší školky v polovině století.

Podívejte se na poslední náklady zde!

o autorovi

Ashland Hendrix z Luvashland.com

Můžete si také užívat:

Nejlepší malá postýlka pro transformaci vaší malé školky
Hrajte v dalším druhu školky
Jediná věc, kterou by neměla žádná školka jít bez: Precure & Glider
15 nejlepších mateřských kluzáků pro 2021
11 nejlepších změn pro vaši školku

PIN pro pozdější-Postýlka v polovině století: 10 velkolepých předmětů pro vaši školku ve stylu v polovině století

Často kladené otázky týkající se školek ve stylu v polovině století

Co je styl v polovině století?

Styl v polovině století je pohyb amerického stylu, který je známý v 50. a šedesátých letech. Vyznačuje se čistým, jednoduchým, skvělým materiálem i účelným.

Jaké jsou výhody, že mají školku ve stylu v polovině století?

Styl v polovině století je ideální pro genderově neutrální školku a pro kohokoli, kdo oceňuje minimalistický styl.

Bude rozhodnout, že bude moje školka v polovině století nákladná?

Vzhledem k tomu, že styl v polovině století existuje již velmi dlouhou dobu, můžete objevit položky pro řadu různých nákladů. To znamená, že můžete mít velmi nákladnou školku v polovině století a také velmi módní školka za šetrnou cenu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *