Nejlepší návrhy na cestování se svým kojencem

Sep 2, 2022 category

sdílení je péče!

Podíl

tweet

Podíl

Rodinné pobyty mohou přinést zábavné objevování zážitků i dlouho trvající vzpomínky pro rodiče i jejich děti. Cestování s kojencem však může být občas však nervovým regálovým úsilím a mnoho rodičů má tendenci se cítit znepokojeně, jak to bude přesně. V tomto článku vám poskytneme nejlepší návrhy na cestování s vaším dítětem;

Být dobře připraven;
Pokud plánujete cestovat s kojencem méně než rokem, budete mnohem lépe připraveni. Přestože nemůžete úplně spravovat vše, co se vyskytuje na letišti, nebo dokonce za letu, můžete vždy naplánovat dopředu. Nikdy nedělejte chybu nováčků cestování, aniž byste vykonávali vhodnou přípravu. Pokud je to vaše první cesta se svým dítětem, měli byste plánovat mnohem pomalejší rychlost než obvykle. Pokud chcete vidět mnohem více míst, vyžadujete, abyste byli rozumní ohledně toho, co můžete opravdu pokrýt s dítětem v závěsu; Čím méně cítíte, že se musíte zabalit, tím mnohem více napětí zcela zdarma a příjemné, které bude útěk. Možná budete také chtít přemýšlet o rezervaci malých skupinových osobních charterů pro mnohem lepší potěšení ve vaší cestě a také snížit napětí bytí v přetížené dopravě.

Aktualizujte imunizace pro celou rodinu;
Pokud cestujete do zahraničí, měli byste prohlédnout svou autoritu veřejného zdraví a wellness pro vhodné další vakcíny. poskytnuto kojentům i malým dětem); Vakcína proti hepatitidě A, vakcína proti hepatitidě B, vakcína proti tyfu, imunitní globulin, vakcína proti rabíny, vakcína proti žluté horečce.

Pokud má vaše dítě nebo dítě zvláštní potřeby, může být velmi užitečné mluvit s ostatními rodiči, jejichž děti/děti mají podobné podmínky; Mohou mít několik užitečných tipů na cestování. Měli byste přemýšlet o získání náramku identity, který má podrobnosti o zdravotním stavu vašeho dítěte/dítěte, typu léčby a jména lékaře; To může být velmi užitečné v situaci nouzové situace. Podobně, pokud má vaše dítě velké alergie, ujistěte se, že cestují kartou, která specifikuje, na co jsou alergické, a přesně přesně jak hlavní je specifická podmínka; To by mělo být napsáno v jazyce vašeho cíle.

Sbalení světlo; Prakticky každá domácnost má základy, bez kterých nemohou online. Budete však ohromeni přesně tím, jak přesně to vyžadujete, když cestujete. Při balení vždy zkuste dodržovat pokyny, které říká; Pokud máte pochybnosti, nechte to. nejdůležitější je kočárek. Mít kočárek na letovém terminálu umožní vašemu dítěti potěšit se ve velkém odpočinku, zatímco spěcháte z jednoho vstupu do druhého, a také to také sníží na dawdling. a zabezpečení a vstup prohlédnuto tak, aby bylo cestování s vaším dítětem mnohem snazší; Letecká společnost může rychle zkontrolovat váš kočárek nejlépe u brány. Můžete si požádat o kontrolní značku vstupu a poté přivést kočárek na konec Jetway. Agentuři leteckých společností ji vyskočí v oblasti nákladního zadržení a po přistání ji přivedou zpět. Nepoužívejte kočárek, který se rychle zhroutí nebo ten, který je stejně objemný. Jedním z nejlepších kočárků, který je třeba využít, je zastřešující kočárek.
Alternativně, pokud máte rostoucí rodinu, můžete využít tandemový kočárek;

Tandemové kočárky pro pěstování domácností jsou ty nejlepší, které lze využít při cestování s mnohem více než jedním dítětem. Někteří z ostatních věcí, které můžete přinést;

-Tenká přikrývka (nejlépe ta, která voní z domova; pomůže to jednoduchosti vaší kojenecké úzkosti)
-Bíhy i plenky (dost na dobu cestování plus 24 hodin další v situaci zpoždění)
-Úpravy oděvů pro vaše dítě
-Polštářky spolu s štíty, pokud kojíte
-Formuláře a láhve v situaci, kterou krmivá lahví
-Pacifikátory, pokud je to nutné
-Kniha na palubě a také některé hračky pohodlí
-Maby přátelské občerstvení
-Malý polštář je skvělým konceptem, který sbalí věci vašeho dítěte do PlasTic tašky, aby se zajistilo, že bezpečnostní a bezpečnostní pracovníci se s nimi nezmizí, stejně jako kontaminaci distančních pytliček, zuby, stejně jako bradavky při procházení tašky (y).

Pokud plánujete kojit během letu, měli byste informovat letušky dobře předem; Nemělo by to být problém, nicméně v době, blízkého čtvrtletí se mohou cítit trochu nepříjemné. Letuška mohou dokonce nechat přemístit na mnohem méně přetížené oblasti mnohem více soukromí.

Chcete-li zlepšit pohodlí, můžete využít polštáře, aby se vaše dítě zvýšit při kojení. Pokud používáte práškovou vzorec, měli byste přemýšlet o přivedení lahvové vody, která můžete smíchat s.Do, nevyužívejte vodu z vodovodu, protože nemusí být bez rizika pro vaše dítě. No, bez ohledu na to, jak přesně cestujete, je to vždy moudrý koncept k krmení vašeho dítěte, stejně jako modifikace plenic, pokud je požadavek, před zahájením.

Hrát hry a udržet aktivity přicházející; Před cestou, trvat dlouho, jak skládat výpis věku vhodných her, které budou využívány k tomu, aby absolvoval čas, kdy jste uvízl v čarách nebo v tranzitu. Můžete mít sbírku hraček, které lze rozdat, kdy každou hodinu na tranzitu. Malé omalovánky, kapesní hádanky, slovo vyhledávání, samolepky, stejně jako i balíčky plastelíny mohou pomoci předat čas na dlouhou cestu.

Měl bys přemýšlet o koupi klukove monitoru; Dětské obrazovky mohou být fantastické pomoci, protože pomáhají udržet pozor na vaše dítě v přetížených místech, jako je letiště, stejně jako nákupní centrum. Sledovací zařízení; V situaci ztratíte své dítě (nebo vzdálenost mezi dítětem, jakož i tracker překročí individuální definovaný rozsah), alarm zvuku Jednotka, budete dodržovat hluk, stejně jako zjistíte své dítě.

Při cestování s dítětem můžete požadavek přinést další dokumentaci. Pokud jste přijali dítě, měli byste si vzít své adopční dokumenty, stejně jako kdybyste jediný rodič cestování, můžete požádat o doklad o souhlasu s cestováním z jiného rodiče dítěte (bez ohledu na váš rodinný stav). To se obvykle vyskytuje v zemích, kde je obchodování s dětmi a / nebo v zámoří je běžné.

Zvažte rezervaci dopředu. Objevování vhodných podání po zobrazení v cíli může být poměrně obtížné zejména s dítětem v tahu. Je to moudrý koncept předběžné knihy pro 1. pár nocí, protože vám umožní pohodlně hledat mnohem lepší ubytování. Vybrám si několik hotelů, které nabízejí zvýhodněné ceny za domácnosti, stejně jako naprosto bezplatná jídla pro děti. Existuje mnoho celosvětových hotelových řetězců, které jim nabízejí.

Nancy Shaw pro časopis zdravého matek

Nancy Shaw je tvůrcem HifiveBaby, kde se skládá z typických problémů, s nimiž se setkávají rodiče, stejně jako přesně, jak s nimi nabídnout, mateřství obecně, stejně jako FAQs o miminka, malých dětí, stejně jako děti. Nabízí vědeckou i lékařskou základnu, stejně jako její osobní zkušenost jako matka fantastické batole. Nyní se můžete podívat na radost z rodičovství s lehkostí! Můžete ji také objevit na Twitteru.

Odkaz na tento příspěvek: TOP návrhy pro cestování s dítětem

0/5

(0 recenzí)

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Podíl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *