Z Chaosu do klidu v sekundách – kniha nabízí skutečná řešení pro nové rodiče

Mar 31, 2022 category

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Podíl

https://apis.google.com/js/plusone.js.

Moje nejmladší kluk je téměř tři, stejně jako v paměti, když jsme mu přinesli dům z nemocnice, stejně jako včera. Zpět Pak jsem měl čtyři děti do pěti, stejně jako jsem musel postavit se stresem i chaosem na rutinním základě. Můj dům byl nepořádek, byl jsem unavený po celou dobu, stejně jako sotva dostal 2 minuty na sebe den. Přiznám se, během těch unavených, stejně jako stresující okamžiky jsem ztratil chlad. Dokonce i dnes pracuji bez námahy, abych zůstal v klidu, stejně jako křičet méně. Ale já jsem jen člověk, stejně jako někdy můj stres i emoce převzít.

Kniha, “Klidná maminka, šťastné dítě, jednoduchá, intuitivní metoda zkroucení slz, zvýšení spánku, stejně jako pomáhat své domácnosti daří” Derek O’Neill, stejně jako Jennifer Waldburger, poskytuje rodičům nástroje, které vyžadují, aby nabídli stresem , pochopit komunikaci jejich dítěte, stejně jako dát rodičovské obavy, stejně jako obavy k odpočinku. Byl jsem maminka už více než šestnáct let, ale stále jsem objevit přesně, jak zůstat v klidu kolem mých dětí. Stejně tak zjistil, že moje nálada stejně jako návyky je nakažlivá. Když jsem zdůraznil, že přímo ovlivňuje své dětské fyzické zdraví, sociální i emocionální objevování, stejně jako vývoj mozku. “Klidná maminka, šťastné dítě”, napsaný s rodiči kojenců na mysli, podobně nabízí krok za krokem metody, které jsem může využít k reakci na potřeby svých dětí bez křičení. Zjistil jsem kapitolu 5, “negativní máma mantra č. 1: Dělám to špatně, přesně, jak samoobvif se spouští stres,” nejužitečnější. Neustále se porovnávám s jinými maminami, stejně jako mé rodičovství, kterému stav knihy bych měl dělat stejně jako to, co jsem slyšel od jiných lidí. Když to udělám, spouští spoustu stresu. Kapitola Five přesně vysvětluje, jak můžete ignorovat ty nepříznivé myšlenky o rodičovství, stejně jako pomáhat sami, stejně jako vaše děti jsou šťastnější. Toužím jsem se zkontrolovat tuto kapitolu, když jsem byl nový maminka.http: //rcm-na.amazon-adsystem.com/e/cm-na.amazon-adsystem.com/e/cm-na. t = thetalzoo-20 & o = 1 & p = 8 & l = AS1 & ASINS = 0757317669 & Ref = qf_sp_asin_til & fc1 = 000000 & is2 = 1 & lt2 = _blank & m = Amazon & LC1 = 0000FF & BC1 = 000000 & BG1 = FFFFFF & F = IFR Nové maminky, které mají těžké časy s postpartum deprese, nebo jen stres rodičovství, musí tuto knihu zkontrolovat. Klidná mama, šťastný kojenecká je konečným zdrojem pro maminky, stejně jako tatínky, kteří chtějí mít klidný dům, stejně jako zvýšit své děti s důvěrou, stejně jako méně negativity. Tame Slzy, posílit spánek, stejně jako pomáhat své domácnosti daří, na Amazon.com nebo u vaší regionální knihy obchodu. po celém světě jako mezinárodně uznávaný psychoterapeut, stejně jako motivační reproduktor. Autor “více reality bude nastavit volný”, stejně jako spoluzakladatel SQ Foundation, nezisková organizace poskytla potravu, vodu, bydlení a vzdělávání domácnostem po celém světě, Derek byl jmenován humanitárním rokem podle dosahu po celém světě celosvětové děti Charity v roce 2012.Jennifer Walsdburger, MSW, je spoluzakladatelem ospalé planety, kde nabídla vzdělání, stejně jako konzultace o rodičovství, dětský spánek, stejně jako spojení po dobu delší než patnáct let. Co-creator oceněné knihy, stejně jako DVD, “Sleva Sleepey Solution,” Jennifer byl uváděn v široké škále médií, včetně New York Times, Wall Street Journal, dnešní přehlídka, stejně jako rodiče. Je rovněž spoluzakladatelka momassembly, na internetu internetového vzdělávání pro maminky. výměnou za tuto recenzi. Všechny názory jsou přesné, stejně jako 100% důl.

http://www.feedcat.net/js2/button.js?pub=856436&bmode=s125x16&ilng=en§ion=.

Související chiropraktik, stejně jako proteinové otázky v dětských stránkách

Cascia Talbert je hektický blogger, vydavatel, spisovatel na volné noze, na internetovém prodejce, stejně jako máma pěti dětí, žijících ve Spokane, WA. S b.a. v historii, jakož i legislativu, stejně jako nadšení pro skládání, stejně jako zůstat zdravý, startD Zdravý Moms časopis v roce 2007. Zdravý časopis Moms je v současné době umístěn nejvyšší zdravotní a wellness blog pro maminky, stejně jako celé řady zdravotních a wellness profesionálních spisovatelů, stejně jako maminka bloggerů. Paní TaTbertová věří, že pokud jsou maminky dobře informovány o zdravotních a wellness problémech, stejně jako přesně tak, jak zůstat zdravý, mohou tuto informaci absolvovat do svých dětí, stejně jako reverzní statistiky obezity mládeže v U.S.

Paní Talberta je uváděná zdraví a wellness blog spisovatel na wellsphere.com a její články mohou být rovněž objeveny na ezinearticles.com. Stejně tak provozuje zdravé maminky sociální sítě na Ning, je tvůrcem zdravých maminek Media, hlavní reklamní policista pro Talbert výživu LLC, stejně jako na advisní radě sociálních sítí pro americkou wellness Challenge. Dodržujte ji v Google+.

Pokud se vám líbilo tento článek, můžete těšit tyto příběhy.

Načítání…

var marketGiddate = nové datum (); dokument.write (“);

Odkaz na tento příspěvek: Z Chaos do klidu v sekundách – kniha nabízí skutečná řešení pro nové rodiče

0/5.

(0 recenzí)

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Podíl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *