Extrémně nejlepší čerpadla pro ruce zcela volné čerpání

Jun 16, 2022 Uncategorized

Pokud očekáváte, jakož i plánování ošetřovatelství, s největší pravděpodobností již máte dlouhý výpis produktů, které budete požadavky na krmení, nicméně existuje jedna věc, kterou věříme každou mámu by měl přidat. Ujistěte se, že přidáte ruce zcela volné čerpadlo do svého registru! Jsou klidné, stejně jako diskrétní výroba čerpání vánku kdekoli jste.

Navíc, vyjadřující mateřské mléko je vynikající metodou pro zvýšení dodávky mléka a umožňuje hektické matky na multitask. Pokud jste na trhu, zkontrolujte náš seznam nejlepších čerpadel za ruce zcela volné čerpání níže!

Nejlepší čerpadla pro ruce zcela volné čerpání

Celkové nejlepší ruce zcela zdarma pumpelvie
Nejspolehlivější ruce zcela volné čerpadlo Medela
Většina diskrétních rukou zcela volný pumpwillow

Typy prsních čerpadel

Existují tři druhy prsních čerpadel: ruční, baterie-napájené nebo elektrické. Příručka je skvělá na vybrat vybavení, ale to může být velmi únavné na rukou, aby se vždy zachytil dohodu nebo páku. Elektrické nabídky konzistentní sílu však potřebuje, aby byly připojeny k napájecímu kabelu.

Bezdrátová prsní čerpadla jsou nejnovějším vzorem pro kojení maminky nebo maminky, které odhalují své mléko. S tichými, nositelnými čerpadly, které ve tvaru uvnitř speciálních podprsenek, jako ošetřovatelská podprsenka, stejně jako podtržení, mohou matky nenápadně pumpovat v sáčcích s mlékem, aniž by byla uvázána na kabel. Ruce jsou naprosto zdarma pro péče o děti, práci, nebo co si vyberou.

Co hledat v rukou zcela volná prsná čerpadla

Při zkoumání rukou zcela volná prsná čerpadla, měli byste přemýšlet o vysokých kvalitách, které chcete. Různé značky mají různé vlastnosti. Předvolby odrůdy od fyzikálních vlastností na náklady.

Bezdrátová vs ruce zcela volná prsná čerpadla pro čerpání

Jen, protože zařízení uvádí ruce zdarma, neznamená to, že je to bezdrátové. Některé gadgets vám umožní pružnost potulovat se kolem vašeho domova nebo kanceláře, zatímco jiní vás odkazují na elektrický zdroj, stejně jako nechat ruce zcela zdarma pro čtení e-mailů nebo hraní se starším dítětem.

Velikost prsu

Je to bez uvedení, že prsa jsou k dispozici ve všech tvarech, stejně jako velikostech. Při koupi prsní čerpadla je velikost štítu nezbytná pro fit, pohodlí v bradavkách, stejně jako sací schopnosti. Vzhledem k tomu, že čerpadla, stejně jako příslušenství nelze vrátit, promluvte si s diagramy velikosti, že četná obchodní nabídka zaručuje nejlepší štít pro uživatele.

Údržba na rukou zcela volné čerpadlo

Jeden typický stížnost o rukou zcela volná čerpadla je, že jsou také náročné na čištění. Někteří mají velký kus kusů, což je obtížné čistit i dezinfikovat díly. I když stále objevuji ruce naprosto volné čerpadlo, které stojí za to, že stojí za to, je to něco, co je třeba zvážit!

Úložný prostor

Skladování může pokrýt dvě části: zařízení, stejně jako ukládání mléka. přesně jak obrovské nebo těžké je čerpadlo? Můžete to přinést na vás nebo musíte využít tašku? Některá čerpadla mají recyklovatelné láhve nebo šálky, které se připojují ke štítu, zatímco jiní nabízejí sáčky na mléko pro jednoduché úložiště.

Energetický život

Elektrická čerpadla nabídne konzistentní napájení, aby bylo zajištěno, že můžete spravovat nastavení čerpadla. Baterie-napájená prsná čerpadla mohou trvat několik cyklů nebo vydrží celý den. Identifikujte přesně, jak běžně musí být baterie účtována stejně jako přesně, jak dlouho bude trvat během programu svého dne, kdy budete požadavek být zdarma.

Náklady na nejlepší ruce zcela volná čerpadla

Prsová čerpadla může být investicí pro jedno dítě nebo pro všechny sourozence poté. Cena zahrnuje jedno čerpadlo, takže pokud chcete zdvojnásobit čerpadlo, pak chcete zakoupit dva. V mnoha případech je prsní pumpa pokryta pojištěním, ale vždy existují podmínky. Pokud je nějaký typ čerpadla zakryt, může být pouze jeden z volby společnosti pojistného krytí. Půjčovny pumpy mohou být volbou nad nákupem. Zkontrolujte, zda pojistné krytí umožňuje upgrade za příplatek. Ještě jedna volba je využít FSA nebo HSA zaplatit za čerpadlo.

Pozornost by měla být rovněž poskytována zařízením, protože mléčné tašky jsou extra náklady, které zobrazují vaše použití. Skladovací láhve mohou být promyty, stejně jako znovu použít, ale sáček bude muset být zakoupen z kapsy.

Záruka

Americká akademie pediatrie naznačuje, že kojenci jsou pouze kojeni na první šest měsíců. Četné obchodní pokrývají čerpadlo po dobu nejméně jednoho roku, zatímco některé budou zahrnovat části pro kratší dobu. To se postará o vaše investice pro první dítě.

V požadavku klientské podpory? Na boxu nebo v papírování jsou vždy čísla klientských služeb. Můžete nasměrovat jakýkoliv typ obav pro bezplatné číslo, e-mailovou adresu nebo dokonce 1: 1 koučování.

Online funkce

Zákaznický servis lze kontaktovat online, avšak několik bezdrátových nebo moderních gadgetů umožňují využít své zcela zdarma ruce ke kontrole vašeho procesu s jejich aplikací.Když propojujete čerpadlo s aplikací, bude sledovat váš výstup mléka.

Nejlepší čerpadla pro ruce zcela volné čerpání

1. Elvie dvojitá elektrická čerpadlo prsa – všeobecné top pro bezdrátové ruce zcela zdarma čerpání

Elvie je určitě jednou z nejlepších čerpadel pro ruce zcela zdarma čerpání. Na rozdíl od konvenčních možností je Elvie trochu samostatná čerpadlo. Je tichý i nositelný, takže jej můžete rychle využít na cestách nebo v práci. Navíc odkazuje na aplikaci, takže si můžete prohlédnout svůj výstup mléka v reálném čase. Pokud jde o pohodlí, baterie čerpadla to dělá s dnem bez problémů a všechny části čerpadla jsou bezpečnější myčka nádobí.

Štíty prsu, které obsahují čerpadlo, jsou 24 mm a 28 mm, ale menší velikost 21 mm je nabízena na nákup jednotlivě v případě potřeby. Rovněž zahrnuje 5oz lahve, které lze znovu použít po mytí.

Nakupujte elvie zde

2. Medela freestyle flex – důvěryhodné důvěryhodné ruce zcela zdarma čerpadlo

Medela je všeobecně známá ve světě prsních čerpadel. Freestyle prsní čerpadlo je vyrobené matky, které se rozhodnou čerpat několikrát denně. Digitální obrazovka sleduje čerpací sezení. Sada dvojitého čerpání zahrnuje 24mm štíty prsu však má štíty, které odrůdu od 21 mm do 30 mm. Životnost baterie je 3 hodiny, když je zcela nabitá. Sada obsahuje 4 – 5oz lahve a chladič, aby se při dokončení čerpání udržel chladné mléko a maminky jsou mimo domov.

Aplikace MyMedela propojuje matky s klientskou službou kromě podpory laktace na zcela zdarma po dobu prvních 30 dnů. Všechny části, které jsou k dispozici v kontaktu s mlékem, lze čistit teplou mýdlovou vodou. Medela také nabízí bustier, který podporuje hands-free dvojité čerpání.

Medela má jednoletou záruku na motor čerpadla od data nákupu a 90denní záruku pro díly i příslušenství.

Nakupujte Medela zde

3. Willow Generation 3 – Mnoho diskrétních rukou zcela zdarma čerpadlo

Willow je ještě jednou prominentní bezdrátová čerpadlo prsu a stejně jako Elvie, která se používá pod vaším oblečením. Nemá žádné šňůry ani zkumavky a také je velmi tiché.

Tady je to, co nováček, Sarah, musela říct:

“Čerpání je náročné.” I když jste nějak spokojeni s množstvím mléka, které vytváříte, a také se dostanete přes úžasnou bolest, která může být spojena s čerpání, pravda, že jste spojeni se zdí s šňůry a také nemůžete přemístit je …. Proto, když jsem slyšel o Willow Pump, byl jsem tak nadšený, že jsem prakticky nakoukl kalhoty (díky poporodní příznaky).

Mám malé dítě a také při používání mého starého čerpadla (zatímco je připojeno ke zdi), můj krásný 2,5letý si vybral, že jeho nová preferovaná činnost zapnula mou vodu a také do ní házela šaty. Mohl bych jen prohlédnout katastrofu, protože neexistovala žádná metoda, kterou bych se chystal z mého čerpadla a zpoždění byl dokončen s mým relací. Pochopil jsem, že musí existovat mnohem lepší způsob … a říct díky dobrotě s čerpadlem Willow.

Teď se mohu pronásledovat po svém dítěti a čerpat ve stejnou dobu. Mluvte o pocitu jako velmi máma! Ženy by měly všechny vyhrát cenu za multitasking … jen říkat. Další věci, které se mi na tomto čerpadle líbí, je to, že je jednoduché využít, pokud si prohlížíte velmi praktická videa, stejně jako můžete jen hodit mléčné tašky přímo do lednice nebo mrazničky, když jste hotovi. Rovněž jsem velmi nadšený, že to mohu využít, když se vrátím do práce a nemusím být připojen k zatracené zdi. “

Willow obsahuje 24mm prsní štít, i když velikost 27 mm je nabízena na nákup samostatně. Využívá své vlastní mléčné tašky pro jednoduché skladování, ale je to další náklady, zejména pokud jste jen čerpali.

S Willow je méně čištění: štít i trubice, která odkazuje na čerpadlo. Jsou také bezpečné myčky nádobí. Jednotlivci uvádějí, že baterie vydrží celý den, pokud bude zcela nabitá, což může trvat asi dvě hodiny.

Zákaznický servis zahrnuje kromě aplikace pro sledování zásobování mlékem 1: 1. Záruka je skvělá na jeden rok od prvního použití.

Nakupujte Willow zde

4. Freemie Liberty II Deluxe

Zde je absolutně nejchladnější věc na Freemie Liberty II Deluxe; Má programovatelný časovač spánku. To znamená, že můžete nosit čerpadlo do postele nebo si zdřímnout a rutinní čerpací relaci, když spíte! Je také diskrétní, tichý a také lehká hmotnost.

Nemluvě o tom, že je to jedna z nejvíce přizpůsobitelných rukou zcela zdarma čerpadla, protože si můžete zakoupit 12 velikostí jeho FitMe vložků, abyste objevili nejpohodlnější přizpůsobení.

Nakupujte freemie zde

5. Leel Elektrická nositelná čerpadlo na prsou

Pokud hledáte cenově dostupné bezdrátové čerpadlo, leeel elektrická nositelná čerpadlo prsa určitě stojí za to zkontrolovat. Je snadné brát na cestách a také poskytovat podobný výkon jako mnohem známější čerpadlaseznam. Sání však chybí, stejně jako některé matky, které mluví, pokud budete opatrní, můžete unikat.

V tomto nákladovém bodě stojí za to vyzkoušet, zda je to skvělé. Stejně tak jako koncept udržet jej jako další druhé čerpadlo.

Obchod leele

Kojení je práce na plný úvazek, což je důvod, proč je každá čerpací matka hodná pružnosti, že ruce zcela volné čerpadlo poskytuje. Doufáme, že tento záznam vám pomohl objevit čerpadlo, které vyhovuje vašemu způsobu života, stejně jako dělá věci o něco jednodušší!

Obchod naše preferované ruce zcela volná prsa

Elvie
Medela
Vrba
Freemie Liberty II Deluxe
Leel Electric Wearable Prey Pump

Pin na později!

Stejně jako:

Darování mateřského mléka: Co byste měli pochopit, že přispívá a přijímáte

Nejlepší krémy bradavky na zklidnění kojení

Teplo to maminka! [Rychlý průvodce] na velmi nejlepší ohřívací láhev pro děti!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *