Dejte na jaře ve svém kroku – Jaro Vyčistěte svůj život!

Mar 27, 2022 category

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Podíl

V životě získáváme mnoho majetků podél cesty. Některé věci nás budeme inspirovat, některé z sentimentu. Mnoho věcí je ponecháno jednoduše proto, že na ně zapomeneme, nebo se nikdy nedostali, abych je třídil. Jarní čistý je užitečný způsob, jak se zbavit nepořádek a nechtěných předmětů. A tak je to s negativními zvyklostmi, lidmi, postoji. Někdy je užitečné podívat se na to, co se k nám připojilo v průběhu let a rozhodne, zda to chceme udržet.

Negativní návyky se obvykle začínají v dětství. Mohou pocházet jako součást rituální nebo bezpečnostní rutiny, úmysl je udržet nás v bezpečí. Jak se stárneme, můžeme přestat dělat jeden zvyk a získat další na svém místě, může se sání palce vyvíjet do přijatelnějšího kousání nehtů. HABITS typicky začínají jako rozptýlení, když se cítíme v rozpacích nebo chybí důvěra. Jsou to prostředky pro komunikaci, pokud se cítíme zranitelné nebo vystavené. Mnoho lidí začalo kouřit jako mladý člověk, aby posílil svou důvěru. Montované do skupiny, cítili se mnohem vyrostle nebo měli něco zabírat jejich ruce nebo se soustředí na trapné časy. Nechat jít zakořeněné negativní návyky z dětství může vyžadovat malou podporu, ale tyto návyky nejsou obvykle žádnou hodnotu pro dospělé osoby. Poradenství a hypnoterapie jsou účinným prostředkem pro zvýšení důvěry a umožnění člověku jít z dětských vzorů.

Lidé mohou zůstat v našich životech, protože nemáme pauzu, abychom zhodnotili vztahy. Buď odesílání vánočního kartu rok v roce, nebo včetně někoho v našem vnitřním kruhu, přijde čas, kdy to může být relevantní cvičení se podívat na lidi, které udržujeme v kontaktu s a občas jarní vyčistěte některé z nich životy. Podívejte se na lidi, kteří jsou negativní vlivy nebo kteří nás drží zpět od dosažení našich cílů. Je čas nechat některé z nich jít? Může to znít, ale někdy musíme řešit, jakou zavazadla s námi nosíme.

Související, co to znamená, když vaše tělo bolí

Postoje mohou s námi držet pro překvapivou dobu. Některé z těchto hledisek mohou být projít rodinami po celá desetiletí a nazývají se mezigenerační učení, protože jsou vnitřně drženy. Někdy se dostáváme přes tyto omezující přesvědčení sami. Něco se může stát, že nás táhne krátký a uvědomujeme si, že přemýšlíme nebo se díváme na něco v rozporu s produktivním způsobem. Jiné časy, poradenství a hypnoterapie nám mohou pomoci řešit vzory, které je třeba změnit, a pomohou nás kontrolovat naše životy.

Způsob, jakým vypadáme, mohou těžit z jara čisté a čas od času aktualizovat. Kdy jste naposledy obnovili nebo osvěžil svůj vzhled? Možná je čas se podívat na váš účes, oblečení, make-up. Existuje mnoho lidí kolem toho, kdo je schopen poradit na barvách, vzhled, styl, který by sdělil obrázek, který chcete. Podobně může osobní trenér pomoci dostat tělo fit a v dobrém stavu.

Zájmy někdy musí mít nový pronájem života, zejména pokud jsme na chvíli dělali stejné věci. Změnit do novin s jiným výhledem nebo sledovat dokumenty jednou týdně. Přečtěte si tu knihu, kterou jste vždy chtěli číst. Snažte se otevřít nové vlivy.

Setkání s novými lidmi může být skutečným zesílením těch, kteří mají vlastní úctu a dobrý způsob, jak dosáhnout, že výsledek je zahájit nový zájem, který vyžaduje pravidelný zapojení. Jazykový kurz, malba, chůze, divadelní nebo jiná zájmová skupina může přinést nové nadšení do našeho společenského života a také vyžaduje, abychom se snažili navštěvovat pravidelně. Mnoho lidí zjistí, že jakmile udělali počáteční úsilí jít a připojit se k tomu, že to udělali. Stávají se opět osobou v jejich vlastním právě, ne jen maminka, manželka, dcera.

Související hostující článek – Kdo jsem a kde jsem šel? “Ženský průvodce se znovu po rozvodu

Vyhoďte staré rutiny, negativní návyky a myšlenky vzory způsobují nové, zajímavé věci ve vašem životě, a to určitě dá jaro do vašeho kroku.

Susan Leigh, poradce a hypnotherapistwww.lifestyletherapy.net

O tomto autorovi

Susan Leigh je dlouholetý poradce a hypnotherapeut, s více než dvaceti let zkušeností. Je členem několika pRofesional organizace a je odhodlána k programu neustálého profesního rozvoje.

Začala praxi v roce 1988 s manželkou Frederickem, a poté, co byl ovdovělý ve věku 39 let, převzal praxi na plný úvazek.prior k práci jako poradce, Susan pracoval mnoho let s modrou čipovou společností a zažila strese vyvážení korporátního a osobního života. Nyní vyvažuje psaní často pro mnoho organizací, je pravidelným přispěvatelem k BBC rádiu a má prosperující poradenství a hypnoterapie praxe. Pracuje s jedinci, což jim pomáhá lépe vyrovnat se s tlaky každodenního života, pracuje s páry, které poskytují poradenství vztahů a zlepšují komunikaci a v podnikání poskytovat podporu zaměstnancům a týmům. Měla spoustu úspěchu s klienty s nevysvětlitelnou neplodností u žen a také s řízením bolesti při porodu. Mnozí z jejích klientů se úspěšně stala otěhotnět a mají pozitivní zkušenost s porodem. Další informace naleznete na www.lifestyletherape.net

Diskutujte o tom na našem fóru

Odkaz na tento příspěvek: Jaro do svého Krok – Jaro Vyčistěte svůj život!

0/5.

(0 recenzí)

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Podíl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *