Tetování pro těhotné

Jun 11, 2022 Uncategorized

před několika měsíci jsem byl publikem Heatherova neustálého stěžování, že žádná trička nestačí k pokrytí jejího těhotného břicha. Má však tetování, které vykoukne nad pasem svých kalhot, takže její poslední měsíce těhotenství jsou dobrou příležitostí, aby to ukázaly. Rovněž má v držení těch broskví a také krémové kůže, takže její tvrdá, kulatá bříško vypadala jako lahodná lopatka vanilkové zmrzliny.

Nemám úžasné tetování, stejně jako mám mapu systému dálnice v Los Angeles, která byla vykreslena v modrých žilách po stranách mého žaludku, takže pravda, že moje trička již nesedí moje kalhoty, je nyní dráždivá ke mě. To není pohled na sebe, který chci sdílet se světem.

Než předložím žalobu proti mateřské mateřské mateřství za to, že se vykreslili jako prodejce mateřského oblečení, které vydrží v plném těhotenství, nejen až do sedmi měsíců, mohl bych přemýšlet o tom, že si udělám vtipné krátkodobé tetování. Myslím, že jsou to docela vtipné, stejně tak je to téměř cokoli jiného prodaného na PerpetualKid.com.

(Díky Goodyblogu za tip)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *