Přírodní služby pro těhotenství bolesti zad

Jul 9, 2022 category

Sdílení je péče!

Podíl

tweet

Podíl

Jak těhotenství postupuje, extra hmotnost kolem žaludku se táhne na vazby kolem pasu a páteře. Během posledních tří měsíců se hormonální změny způsobují, že se podpůrné klouby a vazy uvolní a připravují se na práci. Je to pak to, že zad – zejména v dolní části zad – je problém. Přidaná hmotnost vede ke změně držení těla, která může způsobit bolesti v oblasti slabiny. Některá připomenutí zdravého rozumu během těhotenství:

Ber to s klidem. Pokud bolíte všude, je to obvykle znamení, že přehánějete věci, tak zpomalte.

Buďte opatrní s držením těla. Přirozený impuls, jak se zvětšujete, je vystrčit žaludek ven, ale pokusit se udržet záda rovnou místo zakřiveného. Při ohýbání a zvedání nohou dávejte pozor, abyste nepřekonalili a používali nohy mnohem více než záda.

Pravidelná týdenní masáž aromaterapie od kamaráda nebo partnera je užitečná pro napětí a bolesti zad. Dobrý těhotenský masážní olej lze snadno smíchat pomocí 5 polévkových lžic čistého oleje Jojoba, 10 kapek vitálního oleje a 5 kapek vitálního oleje.

Některé návrhy pro ty, kteří dávají těhotenské masáž:

Optimální polohou pro masáž zad pro matku je sedět na obkroču židli směřující k zadní části židle, její tělo podporované polštáři vpředu, o které se opře. Jak těhotenství postupuje, boční poloha na posteli podporované polštáři pod koleny může být mnohem pohodlnější.

Udržujte všechny pohyby jemné a relaxační. Povzbuďte ji, aby vám dala vědět, co se cítí dobře.

Masírujte oblasti, kde je napětí a vždy masírujte směrem k srdci.

Netlačte na křečové žíly, jen klouzat kolem nich.

Během prvního trimestru se vyhněte spodním břiše a zpět. Během zbytku těhotenství se vyhněte hlubokému tlaku na břicho a dolní část zad.

Deset minut pro masáž zad nebo deset minut pro masáž nohou a nohou je dostatečné.

Související vstaňte brzy a 5 dalších každodenních kroků k porážce úzkosti bez léků

Kraniosakrální terapie může být velmi cenná pro maminky ve všech fázích těhotenství. Obvykle se může ženská křížová kola, která způsobuje bolest zad a potíže s prací pro matku a také pro dítě, jejíž tělo může zažít zvýšenou torzi procházející nevyváženou pánev.

Kraniosakrální terapie je nejen bezpečná, ale doporučuje se během těhotenství, protože uklidňuje nervový systém matky i dítěte, což podporuje emocionální vazbu, která může být jinak zkratována kvůli přednatálnímu a porodnímu stresu a traumatu. Tato biodynamická karoserie může kontaktovat jemný nervový systém dítěte – což umožňuje, aby byl méně ovlivněn negativními vlivy genetiky. Přestože je rostoucí plod velmi vědomý, nezná rozdíl mezi myšlenky a pocity matky a vlastními, takže když je maminský systém uklidněn a vyvážený během těhotenství, získá dítě podstatné výhody.

Přihlaste se k odběru mých olejů pro wellness zcela zdarma e-zpravodaj, abyste se dozvěděli mnohem více o terapeutických životně důležitých olejích a wellness tipech.

Odkaz na tento příspěvek: přírodní služby pro těhotenské bolesti zad

0/5

(0 recenzí)

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Podíl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *