Občerstvení velikosti dobrodružství pro rodinnou zábavu bez obrazovky [poháněná pekárnami)

Jul 21, 2022 Uncategorized

Tento příspěvek byl sponzorován pekárenskou pekárnou, všechny názory jsou naše vlastní.

Dětství je naznačeno, že je plné dobrodružství! Jako rodič jsme často pověřeni tím, že jsme designérem těchto dobrodružství, a já budu první, kdo připouští, že může být těžké přijít s novými a vzrušujícími věcmi, které dělat jako rodina. Tento boj také pociťují i ​​jiné rodiny – průzkum provedený pekárenskou pekárnou zjistil, že většina (56%) rodičů se domnívá Adventures Microsite, který je plný aktivit velikosti kousnutí postavených tak, aby snadno vyplnily mezery a dohromady byly rodiny z obrazovek a gaučů a venku na světě. Microsite je rodičovským povzdechem úlevy po deštivých dnech, dlouhých výletech nebo dokonce líných víkendů, protože dodává velké množství základních a levných technologických dobrodružství, která bez námahy zapadají do každodenního života, deště nebo lesku (nebo sněhu!).

Fotografický kredit: @theplantpoweredparents

Tyto aktivity pomohou vašemu rodinnému pouto objevením nových věcí, sjednocením ven a nechají vaše představivosti divoce. Každá aktivita obsahuje různé hodnocení, které vám dá vědět, do čeho se dostáváte předem, jako je hodnocení nepořádku a doba, kterou bude trvat dokončení. Pokud chcete později znovu najít nápad aktivity nebo ji uložit pro budoucí odkaz, ujistěte se, že jej oblíbeným! Můžete také mít rádi a nelíbí aktivity na základě vkusu vaší rodiny a návrhy aktivity budou zajištěny podle vašich preferencí.

Moje oblíbená dobrodružství velikosti občerstvení

Foto kredit: @sharee.designs

Pokud máte zájem učit své malé o tom, jak věci rostou, bombardování semen musí být absolutně na vašem seznamu úkolů. Úplné pokyny, jak vyrobit bombu semen na občerstvení Adventures Microsite. Jakmile si vyrobíte semeno bomby, umístíte je do zahrady nebo vnitřního hrnce a nakonec vaše květiny začnou kvete. Je tak zábavné užívat si je růst během drsných zimních týdnů!

Foto kredit: @food.kids.love

Další aktivita, kterou doporučuji, je hrát s vaším jídlem společně! Možná si myslíte, že to zní šíleně, ale závisí na mě, je to tak zábavné! Pokyny pro tuto aktivitu, kde používáte občerstvení přírody (I Love the Raspberry Fig FIG!) K vytvoření občerstvitelné kytice květin používáte občerstvení Snack velikosti pro tuto činnost. K vytvoření květin můžete rozdrtit sušenky jako nečistoty, použít fíkové pruhy a polevu a pak budete potřebovat nějaké celerové tyčinky pro stonky.

Nezapomeňte podpořit svá dobrodružství pomocí přírodní pekařské občerstvení!

Foto kredit: @FontesFourPack

Pro tato dobrodružství budete samozřejmě potřebovat nějaké palivo! Občerstvení Nature’s Bakery je skvělou volbou s vydatnými zrny a zdravými ingrediencemi, které vás udržují plné. Navíc, s příchutěmi, jako jsou dvojité čokoládové brownie bary, i váš vybíravý jedlík bude určitě fanouškem.

Jste připraveni dostat se k plánování? Navštivte SnackSizedAdventures.com a zjistěte, jaké musí být vaše další dobrodružství!

Dejte nám vědět oblíbené vzpomínky vaší rodiny v komentářích níže!

Pin na později!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *