Plněné řešení pro skladování zvířat, část II

Nov 3, 2022 category

, když jsem spatřil tento beanbag na Amazonu a sdílel ho na naší stránce na Facebooku, čtenářům se to opravdu líbilo.

Pak jsem to našel.

Jak jsem již zmínil, moje děti mají ginormous sbírku Webkinz, což jsou malá vycpaná zvířata, a nejrůznější další plyšové přátele, kteří zabírají prostor v naší herně. Koupil jsem si regálovou jednotku speciálně pro ně, že jsem měl v úmyslu být jakýmsi bytovým domem. Někdy to funguje.

Hodit je všechny do beanbag, který může být seděl na zvucích, které mi brilantní. Tato fotka je ta, kterou šťastný zákazník zveřejnil na Amazonu.

(Buďte opatrní, protože jsem viděl, jak je uvedeno na Amazonu za 39,99 $ na většině stránek, ale tento odkaz je za 30,27 $.)

Uživatel na Amazonu uvedl, že dovnitř se vejde 44 plněných zvířat. Miluji to! Také si všimněte, že prodávají dvojnásobné a trojnásobné verze tohoto, ale cena začne překročit 100 USD, takže se vám ani neobtěžuji ukázat obrázek.

Důvod, proč jsem chtěl tuto konverzaci přesunout dále než na Facebooku, je to, že bylo sdíleno tolik dobrých informací, chtěl jsem se ujistit, že to uvidíte.

Krista zveřejnila odkaz o mytí vycpaných zvířat, což jsou dobré informace. Navíc, tento obrázek „přátel“ jejích dětí v pračce je k nezaplacení.

Kristal K. uvedla, že pro stejný účel koupila pravidelný obal Beanbag. Ačkoli to nemá chladné okno sítě, stále shromažďuje malé buggery na jednom místě. Hers je duhová kravata a pochází z Wal-Mart, i když ne na prodej online.

Tento obrovský v IKEA také spatřil za 14,99 $.

Zde je několik zdrojů pro prázdné obaly beanbag. Našel jsem další, ale někteří byli tak neuvěřitelně cenově dostupný, zemřel jsem.

Land of NOD: Najděte beanbag, který se vám líbí, a pak jděte na konkrétní stránku produktu a podívejte se na cenu „pouze krytí“. Není to levné, ale pokud máte vybíravou estetiku, může vás zajímat procházení výběru. Podobně jako u Pottery Barn Kids ve velkém stylu.

Pottery Barn Teen: Kterýkoli z jejich fazolových tašek lze objednat samostatně. Jsou tvůrci „Brooke“ Beanbag výše.

Babička: (Omlouvám se, není k dispozici žádný odkaz) Pokud máte tečkovaného člena rodiny s šicími schopnostmi, můžete jí popsat tento projekt. Kdybych byl motivován, mohl bych na to jít sám.

Postel, vana a dále: Konečně přiměřené ceny! Několik ošklivých návrhů a několik přijatelných vzorů. 16,99 $ za obal na fazole, který vypadá jako fotbalový míč.

Land’s End: Opět s bazénem 79 $, ale možná stojí za to procházet pro inspiraci.

Když jsem zkontroloval tyto zdroje, vrátím se do tašky na zvířata. Je to řezavější, přichází v šedé i jasné barvě, má okno síťoviny pro vidění tváří zvířete a zdá se, že je docela cena.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *