Spotlight on dribtts: Pomocnosti domácností, které vyžadují plenky

Dec 26, 2022 Uncategorized

Moje úžasná švagrová mi e-mailem e-mailem o Layla, ženské spisovatelce blogů z hlubokého jihu v procesu adopce trochu dítěte z Haiti, který vyprávěl příběh, který vyprávěl příběh Fantastické nové plenky. Fantastická plenka, opravdu? Jo, pro dribty byly požadavkem na plenky obtížnost, která podnítila některá extrémně inovativní řešení.

Ukazuje se, že v částech Haiti, kde je hygiena omezená, je významný problém s čistými plenky. To dává smysl a také naprosto naštve. Při návštěvě byli Michael i Starla Wahl inspirováni k objevování pleny, která pracovala v horkém podnebí, byla ručně omyté, opakovaně použitelná, extrémně absorpční a rychlá sušení (to by bojovalo proti bakteriím-ne ji-stejně Skvělé nošení). Vzhledem k tomu, že nemohli objevit plenu, která uspokojila všechny tyto specifikace, vytvořili ji.

Ačkoli jsem to nezkoušel, jsem naprosto ohromen.

Tyto plenky byly vyrobeny, aby pomohly domácnostem na Haiti, které nemají důvěryhodný přístup k plenkám, ale věřili jsme, že to bylo něco, s čím by se Mamas mohla spojit, stejně jako potenciálně pomáhat. Tyto plenky můžete darovat domácnostem v požadavku nebo vyzkoušet jeden na vlastní kotě. Dribtts používá tyto plenky lokálně pomocí get One Poskytnout jeden model; Kdykoli je zakoupena plenková plenka, přispívá polní plenka do zavedené země.

Pomáhali jsme Mamas v naší vlastní oblasti, kteří zažívají požadavek na plenky s helpAmotherout, a věřili jsme, že to může být něco, o co by se vám chlapi zajímalo.

[Fotografie fantastické plenky s laskavým svolením Dribtts.com, plenky Avengers Avengers]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *