Hyperbiotika – Nejlepší probiotika pro ženy

Nov 27, 2022 category

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Podíl

Náš stresující a rušný životní styl spolu s dalšími prvky životního prostředí může způsobit trávicí problémy. Užívání probiotického doplňku může tyto problémy pomoci. Co jsou to probiotika? Podle WebMD „Probiotika jsou živé bakterie a kvasinky, které jsou dobré pro vaše zdraví, zejména váš trávicí systém. Bakterie obvykle považujeme za něco, co způsobuje nemoci. Ale vaše tělo je plné bakterií, dobrých i špatných. Probiotika se obvykle nazývají „dobré“ nebo „užitečné“ bakterie, protože pomáhají udržovat vaše střeva zdravé. “

Dobré bakterie v našem zažívacím systému jsou součástí našeho mikrobiomu, což je zásadní pro správné trávení. Pokud jsme vystaveni environmentálním toxinům, nadužívání antibiotik nebo užívání léků k léčbě kyselé trávení, zabíjíme také dobré bakterie a poškozují náš mikrobiom. Užívání probiotického doplňku může nahradit dobré bakterie potřebné pro zdravý mikrobiom.

Jak víte, že se stovkami různých probiotických doplňků na trhu dnes víte, zda berete ten nejlepší? Některé probiotické doplňky umírají během přepravy, protože jsou vystaveny teplu. Probiotika jsou citlivá organismy a mnoho doplňků doporučuje, abyste je v nákupu chladili, abyste udrželi organismus naživu. Našli jsme však probiotický doplněk, který nevyžaduje chlazení.

Hyperbiotika – nejlepší probiotika pro ženy

Hyperbiotika používejte patentovaný výrobní proces zvaný LiveBac, který jim umožňuje zaručit životaschopnost jejich vzorců po dobu 18 měsíců po datu výroby s nulovým chlazením. To je nezbytné pro zaneprázdněné matky s malým prostorem navíc v lednici pro potraviny.

Související homeopatie pracuje pro širokou škálu zdravotních stavů

Některá probiotika na dnešním trhu dnes nemohou přežít naše mocné žaludeční kyseliny, takže se nedostanou na naši trávicí trať, kde je potřebujeme nejvíce. V nedávném laboratorním testu byla hyperbiotika porovnána s jinými probiotiky a ukázalo se, že přežívají žaludeční kyseliny 60% času, zatímco ostatní značky přežily pouze 4% času.

Pokud re-oppilujete své střeva mikroorganismy, je nezbytné zajistit, aby nebyly pro lidské tělo cizí. Některé probiotické doplňky používají organismy na bázi půdy a aktivní kvasinky kvůli skutečnosti, že snadno přežijí vaše žaludeční kyseliny. Jsou však pro naše těla cizí a neměli by být považováni za probiotika. Hyperbiotika doplňují osídlení střeva místní flórou, která byla vyčerpána z běžných prvků životního stylu, jako je stres, stárnutí, moderní strava a nadužívání antibiotik a léků. Tato flóra není pro naše těla cizí.

Pokud hledáte kvalitní probiotický doplněk pro ženy, doporučujeme Hyperbiotics Pro-15 nebo Hyperbiotics Pro-Moms: pro očekávání a ošetřovatelské ženy. Oba tyto doplňky jsou nejlepší prodejci na Amazonu pro probiotika a pomohou vám uzdravit vaše střeva a nabídnout podporu vašemu celkovému zdraví. Pro mnoho dalších informací o hyperbiotice navštivte hyperbiotics.com.

Jeden čtenář časopisů šťastných zdravých matek může vyhrát čtyřměsíční nabídku hyperbiotických promomů. Jediné, co musíte udělat, je jako hyperbiotika na Facebooku, sledujte hyperbiotika na Twitteru, sledujte hyperbiotika na Instagramu, sledujte hyperbiotika na Pinterestu a na konci tohoto krátkého článku nám necháme komentář s vaší e-mailovou adresou. Tato soutěž je otevřena obyvatelům USA pouze 18+ a končí 6. června 2016 v 10:00 CST. Není nutný žádný nákup. Vítěz bude vybrán z Random.org z počtu přijatých komentářů a bude na konci soutěže upozorněn prostřednictvím okamžité zprávy e-mailu nebo sociálních médií.

Související výhody homeopatie

Pro další záznamy: (Zanechte prosím samostatný komentář pro každou další položku)

Sledujte Cascia Talbert na Instagramu Instagram.com/cascia_thehealthymomsmag

Získejte zcela zdarma průvodce, snadné návrhy na plánování jídla pro rušné rodiny

Sledujte Cascia Talbert na Pinterestu www.pinterest.com/casciatalbert

Jako časopis Zdravé matky na Facebooku Facebook.com/ThehealthyMomsMag

Sledujte časopis Zdravé matky na Twitter.com/cltalbert

Přidejte Cascia Talbert do svých kruhů Google+

Sdílejte tento příspěvek na Google+

Líbí se vám nebo sdílejte tento příspěvek na Facebooku

Sdílejte tento příspěvek na Twitteru

Připněte tento příspěvek na Pinterestu

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje zdravého života

Blog o této soutěži nebo na našem webua ve svém komentáři zanechte odkaz na váš blogový příspěvek.

Přidejte naše tlačítko na svůj blog nebo web. Získejte kód zde.

Sledujte časopis Zdravé matky na Bloglovin

Přihlaste se k odběru našeho RSS.

*Zveřejnění: Za tuto recenzi jsem obdržel láhev hyperbiotiky pro-15 a láhev Hyperbiotics Pro-Moms. Všechny názory jsou přesné a 100% důl.

Odkaz na tento příspěvek: hyperbiotika-nejlepší probiotika pro ženy

0/5

(0 recenzí)

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Podíl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *