Připojte se k Jenniferovi Lopezovi v Challenge #bethegirl Challenge od BodyLab

Jun 13, 2022 category

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Podíl

Ve snaze bojovat proti rostoucí míře obezity ve Spojených státech, Jennifer Lopez zve ženy napříč národem, aby mohli zahájit své zdraví a cíle fitness. Účastníci se zavazují k 10týdenním programům s Jennifer Lopezem jako jejich motivátor spolu s týmem odborníků. Budou také dostávat zdravé a snadné recepty, personalizované fitness plány a odborné nutriční poradenství. The #bethegirl Challenge umožňuje účastníkům používat nástroje pro sledování fitness fitness v jejich bezplatné aplikaci, stejně jako výběr Lifestyle výrobků Bodylab jako základu, aby se tato cesta s Jennifer Lopezem.

Pět nejúspěšnějších účastníků na Challenge #bethegirl bude šťastnými příjemci #bethegirl v balíčku NYC Prize, včetně pobytu v jednom z oblíbených hotelů Jennifer, okouzlující lázeňské léčby a šanci setkat se Jlo sama!

Budu zahájit výzvou 1. června a já zveme všechny své čtenáře, aby se ke mně připojili. Podívejte se na www.bodylab.com Chcete-li se zaregistrovat, zadejte své zdraví a fitness cíle, nahrát před fotografií a získat osobní plán fitness a výživy.

Sledujte toto video, abyste slyšeli, co Jennifer říká o výzvě #bethegirl.

[YouTube http://www.youtube.com/watch?v=c8FD2S6ESB0] Lhůta pro registraci je 7. června, takže budete lépe spěchat a navštívit www.bodylab.com Zaregistrujte se ještě dnes!

O BODYLAB JENNIFER LOPEZ založený Jennifer Lopezem, Bodyllab je nový revoluční značka životního stylu formulovaná a navržena tak, aby optimalizovala úsilí zdraví a fitness žen. Vyrobené ženami, konkrétně pro ženy, BodyLab je linií proteinových prášků a doplňků, které byly speciálně navrženy tak, aby řešily fyziologické rozdíly mezi muži a ženami a pracovat s ženami žen, což usnadňuje jejich optimalizaci jejich výsledků a vidět významné změny … rychle. Produkty Bodylab® jsou navrženy tak, aby spalovaly tělesný tuk, zvýšení štíhlého svalstva, činí cvičení efektivnější, zvyšovat energii a zvýšení metabolismu. Produkty Bodylab® jsou k dispozici spotřebitelům online a v obchodech, včetně vybraných Walmart, Walgreens, GNC, CVS, Kohls a umístění obřadů. Prosím, dejte nám vědět, pokud potřebujete další informace nebo byste chtěli nastavit rozhovor s Jenniferovým protějškem, Dr. Amy Heaton, vědec za bodylabu.

* Zveřejnění: Dostal jsem svobodné vzorky z bodylylab výměnou za sdílení a účast na #bethegirl Challenge.If byste chtěli přijímat oznámení o zdravých životních tipech, zdravotních zprávách, novinkách, rodičovství a příspěvcích, přihlaste se prosím e-mailem a sledujte nás na Facebooku, Pinterest, Bloglovin, Google+ a Twitter. Přihlaste se k odběru našeho newsletteru. Otázky nebo komentáře? kontaktujte nás

Odkaz na tento příspěvek: Připojit Jennifer Lopez v #bethegirl Challenge by bodylylab
Související jednoduché způsoby, jak obsahovat protein do každého jídla

5/5.

(1 recenze)

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Podíl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *