Dospělý tip dne: Pokrytí životního pojištění

Jun 20, 2022 category

Díky Haven Life za sponzorování tohoto příspěvku.

Dobře, lidi. Dnes se chystáme vytáhnout naše obrovské kalhoty a věřit o to, jak přesně být zodpovědnými dospělými.

Krmíte své dítě? Poskytujete pro něj bezrizikový dům? zkontrolovat a kontrolovat? Už se vám daří skvěle.

Další otázka: Záleží vaše dítě na vašem příjmu? O příjmu vašeho partnera? Pokud ano, musíme mluvit o životním pojištění.

Když k nám přišel životní krytí, byli jsme jako, byli jsme rádi, „krátký zájem se rozpíná! Lidé o tom nechtějí věřit! “

Ale oni nás získali svým jednoduchým procesem. Online, rychlé, stejně jako snadné. Takže teď posloucháme.

Proč rodiče vyžadují životní pojištění?

Pokud máte lidi (tj. Vaše děti), kteří závisí na vašich výdělcích, nebo pokud máte značnou část finanční závazky, které by vaše domácnost zvládla, pokud zemřete, můžete vyžadovat životní pojištění. Pokrytí životního pojištění může pomoci poskytnout vašemu partnerovi peněžní zabezpečení a poskytnout je, aby zvládl denní náklady, jako je půjčka na bydlení, a péči o děti, pokud jste již nebyli kolem. Dokonce i mezi nejekonomicky nejpohodlnějšími rodinami se peněžní poradci běžně zmiňují o životním pojištění jako něco, co je potřeba spolu s úsporami nouzových nákladů a příspěvky do důchodu. V zásadě je vaše bezpečnostní síť vaše životní pojištění.

Mohu zaplatit za životní pojištění?

Můžete platit za Starbucks? Ehm. Zdravá 35letá ženatý dáma si může zakoupit 20letou politiku 500 000 $ počínaje asi 18 USD měsíčně s Haven Life. To je méně než to, co mnozí platí za kávu každý týden. Uveďte perspektivu, náklady na krytí životního pojištění jsou nízké členy rodiny pro bezpečnost a výhody, které poskytuje.

Zakoupení termínového životního pojištění vám může poskytnout klid, pochopení toho, že vaše oblíbené jsou zajištěny v průběhu let, kdy to budou nejvíce vyžadovat. Mnoho rodičů přináší nějakou finanční závazek – karty úvěrové historie, půjčky pro praktikant, půjčku na bydlení – která by byla předána jejich manželovi nebo dětem, pokud by zemřeli. Poslední věcí, kterou chcete, je, aby váš manžel nebo děti museli nést stresující peněžní zátěž, zatímco také smutek.

Jak nudný, matoucí a také únavný bude tento proces?

Ha! To je pochopení starých časů.

Nyní může být nákup pojistného krytí životního pojištění rychlý, téměř okamžitý, stejně jako ano, online. Zkontrolovali jsme posudky od jednoho chlapa, který řekl: „Dokázal jsem si koupit krytí životního pojištění na svém mobilním gadgetu, zatímco v autech a nákladních vozidlech (ne řízení), a také získal okamžitou ochranu bez požadavku na lékařskou zkoušku!“ Náš sponzor Haven Life nabízí proces nákupu dostupné a vysoce kvalitní ochrany, která se cítí spíše jako zapojení do přátelské konverzace, než vyplnění dlouhého i matoucího formuláře pojistného krytí. Získáte okamžité rozhodnutí, stejně jako pokud autorizované může zahájit ochranu v ten den. Stejně jako s okamžitým procesem termínu Haven Life, někteří kvalifikovaní žadatelé nemusí vyžadovat provedení lékařského vyšetření, aby dokončili pokrytí.

Zde jsou kroky: â

Zjistěte svou skutečnou, přizpůsobenou sazbu pro politiku

Vyberte politiku, která vyhovuje vašim potřebám

Zadejte svého příjemce a informace o splácení

Začněte s mírovými, jednoduchými pocity.

Můj partner má ze své práce krytí životního pojištění. Požaduji se o to starat?

Mnoho lidí se domnívá, že jejich životní pojištění poskytované zaměstnavatelem poskytuje dostatečné krytí, avšak je to obvykle nedostatečné (pouze jeden nebo dvakrát váš roční plat), a to jak z hlediska hodnoty, tak z hlediska hodnoty, tak i pravdy úkol do práce. Obecně platí, že odborníci navrhují, aby pokrytí životního pojištění rovnalo pěti až desetinásobku vašeho ročního příjmu. Haven Life je na internetovém životním pojištění Kalkulačka krytí krytí může pomoci žadatelům přesně určit, jak velká ochrana je pro ně pravá.

Pro nové rodiče je Haven Life nejjednodušší metodou pro ochranu toho, na čem záleží nejvíce: vaše rodina. Haven Life nabízí jednoduchou metodu, jak získat termín životní pojištění na internetu i v jejich čase – i když je to v jejich pyžamu, s novorozencem v náručí, ve 4 hodiny ráno, z jejich telefonu, na gauči.

Další informace sledujte tímto videem.

Jsme připraveni vyrovnat se v našem dospělém?

Díky Haven Life za to, že nás inspiroval k přemýšlení o naší budoucnosti a sponzoroval tento příspěvek.

Termín Haven je termín životní pojištění (ICC15DTC) vydané společností Massachusetts Sdílené životní pojištění (MassMutual), Springfield, MA 01111 a nabízená výhradně s agenturou pro životní pojištění Haven LLC.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *