6 aplikací pro sdílení dobrého nočního spánku

Dec 24, 2022 Uncategorized

se stará!

Podíl

tweet

Podíl

08/Funkce/Sleep_apps/Index.html

Úplně vy: životní styl

6 aplikací pro dobrý noční spánek

Od Nancy Kalish a Benjamin Cappello pro vás úplně

Máte potíže s padnutím nebo usnutím? Přestaňte zdůraznit a ohrožovat své zdraví. Vyzkoušejte jeden (nebo více) těchto aplikací, abyste vyhladili cestu k uspokojivému spánku.

Hluboký spánek s Andrewem Jonhsonem

Proč to milujeme: Bez ohledu na to, jak hektický váš den, techniky relaxace této aplikace vám pomohou odpočinout si, zanechat stres pozadu a unášení.

Pracuje s: iPhone, iPod Touch, iPad, Android

Cena: 2,99 $

Relax a odpočinek vedené meditace

Proč to milujeme: Meditace je pozoruhodný způsob, jak vyčistit svou mysl všech těch otravných myšlenek, které vás udržují vzhůru, a tato aplikace vám ukáže, jak to efektivně udělat za pouhých pět minut – i když jste nikdy předtím meditovali. Je také úžasné, když potřebujete rychlou relaxační přestávku během dne.

Pracuje s: iPhone, iPod Touch, iPad a Android

Cena: 0,99 $

Proaktivní spánek

Proč to milujeme: Chcete zlepšit vaše spánkové návyky? Tato aplikace vám pomůže sledovat a analyzovat vaše osobní vzorce, abyste je mohli změnit. Také vám umožní nastavit jakoukoli skladbu ve své hudební knihovně jako alarm a nutí vás hrát hru stimulující mozek, abyste ji vypnuli a dostali vás.

Pracuje s: iPhone, iPod Touch, iPad, Android

Cena: 0,99 $

Alarm cyklu spánku

Proč to milujeme: Pokud máte tendenci probudit se unavenou, může to být proto, že váš alarm bude nastaven, když jste v hluboké fázi spánku. Tato aplikace to může změnit. Používá akcelerometr v telefonu ke sledování vašich pohybů a určuje, v jakém spánkovém cyklu jste, a pak vás probudí, když jste v nejlehčí fázi. Výsledek: mnohem méně únavy. Spánkový cyklus také sleduje vaše data spánku a zobrazuje je v snadno čitelných grafech.

Související zdravý přístup k občerstvení

Pracuje s: iPhone, iPod Touch, iPad, Android

Cena: 0,99 $

spící

Proč to milujeme: Tato aplikace promění váš telefon v uklidňující zvukový stroj, který blokuje další hluk a uvolní vás, abyste spali s výběrem 65 různých zvuků od těch, které se nacházejí v přírodě, bílý hluk, hudbu, dokonce i srdeční bití nebo rozmanitost klasických ukolébavek. Funguje také jako budík.

Pracuje s: iPhone, iPod touch, iPad

Cena: 0,99 $

Relaxační přírodní scény

Proč to milujeme: Pro ty, kteří potřebují více než zvukový stroj, aby zablokovali den, je to perfektní řešení. Kombinuje vizuální efekty vyvolávající spánek (například fascinující táborák) s desítkami relaxačních opakujících se zvuků (cvrčkové cvrčkáty, vodopád), které můžete kombinovat a vrstvu jakýmkoli způsobem, který vám vyhovuje.

Pracuje s: iPhone, iPod touch, iPad

Cena: 0,99 $

Jaké jsou vaše oblíbené aplikace spánku? Přidejte do našeho seznamu!

Další doporučení aplikace:

5 aplikací pro iPhone, bez nichž nemůžu žít

5 bezplatných aplikací pro Android pro zdravé stravování

Nejlepší aplikace pro iPhone pro maminky

Nejlepší aplikace pro prarodiče

Jediných 10 aplikací pro Android, které kdy budete potřebovat

Nancy Kalish je vedoucím editora společnosti Amplight You. Je certifikovaným zdravotním trenérem a editorkou a spisovatelkou s více než 20 lety zkušeností. Zahrnula zdraví, výživu a zdraví ústních pro prevenci, zdraví, sebe, skutečné jednoduché, New York Times a další. Benjamin Cappello je profesionální výzkumný pracovník.

Odkaz na tento příspěvek: 6 aplikací pro dobrý noční spánek

0/5

(0 recenzí)

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Podíl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *