Noční můra na 40 Winks Motel

Aug 7, 2022 Uncategorized

Sdílení je péče!

Podíl

tweet

Podíl

V polovině cesty do výletu 835 mil s mými pěti dětmi se moje vozidlo zapálilo. Byl jsem mladá máma. V pátek odpoledne byla špička, stejně jako jsme byli na chodbě I-80 mezi New Jersey a Michigan. Můj manžílek byl někde nad Atlantikem na jeho metodě do Evropy. Moje vozidlo nemělo zapálit oheň. Pravděpodobně to bylo ve stavu máty: zbrusu nový, ideální z toho, co je na něm méně než 2 000 mil. Pravda byla, že tento výlet nebyl naznačen. Přesto jsem to udělal.

Jak se léta blíží, nemůžu však pomoci věřit věcem, které bych si přál, abych se mohl vrátit, a také říct mladší verzi sebe sama. Přeji si, aby mi někdo řekl mladšímu, když se plány nevyskytují, jak jste zamýšleli, je v pořádku je upravit. nech mě to vysvětlit.

V létě, které jsme sídlí v Michiganu, jsem se rozhodl vzít své mladé na majáku na exkurzi po pobřeží jezera Michigan. Bylo to léto si pamatovat. Byl to velký nápad. Provedení? Absolutně jiný příběh. Zorganizoval jsem se, abych jel po pobřeží jezera Michigan a pro své děti jsem produkoval výjimečně i poučnou akademickou zkušenost. Ano, výlet bude navždy online ve svých vzpomínkách; Jen ne v metodě, kterou jsem zamýšlel. Obtížnost začala ještě před začátkem výletu.

Asi měsíc před cestou jsme se najednou přestěhovali do New Jersey, který nyní vložil 835 mil mezi pobřeží jezera Michigan a já. V té době to vypadalo menší – nestačí mě zastavit. Nebyla ani pravda, že můj manžílek byl povolán na evropskou službu během přesně stejné doby jako naše turné s majákem.

Související se vrátil ke stresu instituce? Vyzkoušejte tuto praxi zázraky

Přesto to není problém. Bez něj bych se vydal na výlet se svými pěti mladými lidmi. Byl jsem tak zaměřen na to, aby se to stalo nejlepším letem vůbec, nikdy mi nenapadlo změnit plány na formování našich okolností. Mohl jsem přeplánovat cestu nebo učinit z něj mnohem proveditelnější cestováním majáků na pobřeží New Jersey (což bylo jen asi 50 mil daleko) místo cestování do jezera Michigan. Když však mám plán, často je pravda nepříjemnost.

Vlastně jsem začal rozhazovat ohně ráno, které jsme odešli. Železo vafle explodovalo při snídani (potenciál ukončit číslo jedna), což zpozdilo náš začátek. Na naší první zastávce paliva jsem odjel od plynového čerpadla s tryskou čerpadla stále připojenou k vozidlu (potenciál ukončit číslo dvě).

Asi 400 mil na cestu, když jsme se přitáhli na nočník, vozidlo zapálilo. Naštěstí se ukončila sama. Musel jsem telefonovat poloviční firmu s ohledem na to, že náš malý přívěs byl připojen k autu. Když se to ukázalo, zabalil jsem své mladé i naše věci do taxíku, odcestoval na nejbližší letový terminál (který byl 90 minut na východ – opačným směrem našeho cíle), pronajal jsem si vozidlo a pokračoval na cestě. O šest hodin později jsem byl přetáhnut policistou na dálnici, který strávil 20 minut pokáráním za to, že jsem měl svého šestiletého na předním sedadle bez posilovače. I když to byla jediná metoda, všichni z nás mohli být ve tvaru pronajatého sedanu posilovačem posilovačem a vložením na přední sedadlo.

Když jsme se unášeli do motelu 40 Winks kolem 6:00. Následující ráno se můj „jednoduchý“ 14hodinový výlet s pěti mladými lidmi změnil na 24hodinový fiasko. Byl jsem frezzovaný, frustrovaný a unavený. stejně jako zbytečně. Oh, moji mladí lidé mají na paměti, že jezero Michigan Lighthouse Tour. Nyní to laskavě označujeme jako „bolest hlavy v motelu 40 mrknutí“.

Související 6 metod vděčný úprava života mámy

Teď jsem starší, stejně jako moudřejší, stejně jako chápu, že ne každé léto musí být záležitostí. Kdyby jen mladší verze sebe objevila přesně, jak přiznat porážku, a Flex s novou sadou rozumných očekávání, mohli jsme vytvořit nový plán a strávit mírumilovné léto na pobřeží Jersey-bez ohně.

Původně publikováno na blogu MOPS

A former private journalist as well as editor of the U.S. Army’s award-winning newspaper, The Cannoneer, Sheila Qualls is now a stay-at-home mom, speaker as well as writer. Sheila se skládá ze zkušenosti 30 let manželství, pět dětí, domácí školní docházky,Deset obchodních pohybů, dva psi a fretka. (Kéž odpočívají v míru.) Inspiruje ženy tím, že jim poskytne pohled do svého světa s humorem a průhledností. Povzbuzuje ženy, aby prolomily bariéry, rozvíjely důvěru a také přijaly, kdo jsou v Kristu. Můžete ji dodržovat na Facebooku nebo na jejím blogu na adrese http://www.sheilaqualls.com.

Odkaz na tento příspěvek: noční můra na 40 Winks Motel

5/5

(1 recenze)

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Podíl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *