Jdeme do zámoří. Cíl, Dánsko!

Jan 13, 2023 category

Je to s velkou radostí (a malým terorem), že vám odhalím, že bereme oba mládež na velké tranpatlantické letadlo za méně než měsíc!

Co si myslíme?

Hurá! Míříme do Kodaně, abychom zůstali s drahým kamarádem z vysoké školy spolu s jejím vysokým manžílem i bitovým synem.
Ach, drahý! Jsme denní den i noc se dvěma chlapci předškoláka.

V procesu přípravy kupujeme průvodce, stahujeme aplikace, vytváříme seznamy a také přemýšlíme o nákupech (polštář na krk velikosti dítěte stojí za to nebo jen více kecy?). Podívej, líbí se mi balení téměř stejně jako cestování.

Stejně tak jako výzkumná studie a tipy, takže zde přijdete, oh inteligentní čtenáři. Jaké jsou vaše preferované destinace přátelské k dětem v Kodani, Daytrips, které stojí za návštěvu v Dánsku, cestovní průvodce, produkty a webové zdroje, kterým musím porozumět za 18 dnů před odjezdem?

A teď ten příběh …
K mému prvnímu rande s Alecem jsme mluvili o cestování. Protimiseli jsme se s exotickými destinacemi, které jsme navštívili, že ten druhý ještě nebyl. Thajsko, Turecko a Řecko byly pod mým opaskem, ale Alec mě zapůsobil na Keni i Austrálií.

Asi po roce datování jsme začali vykreslit naše obrovské zkušenosti po celém světě. Na zdi našeho bytu jsem publikoval velkou mapu a také jsme kroužili jakýmkoli typem a také všechny zajímavé regiony. Někdy bych zakroužkoval město. Jindy celý kontinent.

Jedna věc vedla k dalšímu a naší fantastické cestě skončila po naší svatbě monsteronem. Zasunuli jsme veškerý náš majetek do úložiště, poskytli jsme náš rozkošný byt ovládaný nájemným a také jsme pokračovali v neurčilém listech, aby se vzali na naše šestiměsíční líbánky po celém světě.

{Side Poznámka: Díky mnohaletým obchodním výletům jsme museli platit pouze za jednu lístek}

Udělali jsme všechno metodu pro Swakopmund v Namibii, než jsme našli náš bit embryonální stowaway. Pouze dva měsíce po naší cestě. Ugh. stejně jako Blech. Do dnešního dne mi jihoafrický čaj připomíná mou příležitostnou ranní nemoc.

Poté, co usnuli při večeři, zvraceli se za čerpacími stanicemi a také jsme odstartovali naše safari a opustili naše safari brzy (za to, že jsme riziko malárie), rozhodli jsme se ukončit naši cestu brzy. Za tři měsíce cestování jsme prozkoumali části mnoha zemí (Spojené království, Chorvatsko, Česká republika, Německo, Maďarsko, Jižní Afrika, Namibie, Singapur). Trvalo by roky, než jsme chtěli.

Udělali jsme tedy gentlemanovu smlouvu, že každý rok našeho manželství opustíme zemi. Pak jsme si pro rok 2005 poskytli volný průsmyk z důvodu novorozence. Sotva jsme se dostali do Mexika v roce 2006. Potom jsme si pro rok 2007 poskytli volný průsmyk z důvodu druhého novorozence. 2008, skoro jsme šli do Paraguaye jít k mému bratrance. 2009 jsme se raději nedostali na Nový Zéland, protože jsme do domu přidali druhou koupelnu. Tímto tempem v podstatě amortizujeme naše líbánky, než abychom skutečně podnikli výlety.

Už ne! Zarezervoval jsem si lístky. Děláme to. Můžeme toho litovat, ale jdeme.

Vezmeme chlapce do zámoří

Pokud máte pochybnosti, přidejte kakao. Že jo?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *